Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 3.5
WishRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0