Movies
Ratings
1152- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Drifting HomeRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0