Movies
Ratings
32
ContactRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Air DollRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0