Series
Ratings
108- Gintama The Semi-finalRated ★ 5.0
- 태풍상사Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0