Movies
Ratings
1973
Handsome GuysRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 1.5
The VillainessRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Hot BloodedRated ★ 2.5- HumintRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0