Movies
Ratings
457
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 1.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 1.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 2.0