Series
Ratings
107
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Akame ga Kill!Rated ★ 2.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.5