Movies
Ratings
343
Mother!Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
JoyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5