Movies
Ratings
1139
Robot DreamsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 1.0
West Side StoryRated ★ 2.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 5.0
TarRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 5.0
Black AdamRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0