Movies
Ratings
760
War MachineRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The RoadRated ★ 3.5
CounterstrikeRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.5