Series
Ratings
14
AdolescenceRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
War and PeaceRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
- Merry MaryRated ★ 4.5