Movies
Ratings
584- SickRated ★ 3.5
- High Surf ExpectedRated ★ 3.0
First CowRated ★ 3.0
Bad EducationRated ★ 3.5
Irma VepRated ★ 3.5
Over the FenceRated ★ 2.0
Love Is LoveRated ★ 3.0
MaruRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
Rohan at the LouvreRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
Red SorghumRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5