Series
Ratings
110- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0