Movies
Ratings
171
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0- Time of CinemaRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Home AgainRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Dating AmberRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 2.5
SPEC: Close~IncarnationRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Soul MateRated ★ 3.0