Series
Ratings
219- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Dynamite KissRated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0