Series
Ratings
100
BootsRated ★ 3.5- KemonozumeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0