Titles you rated
- Whispering WaterRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hoshino Gen Dome Tour "POP VIRUS" at Tokyo DomeRated ★ 5.0
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0