Movies
Ratings
152
No Country for Old MenRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0