Movies
Ratings
280
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.0
Slide Strum MuteRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Hi.5Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Drowning LoveRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 3.0