Movies
Ratings
177
AssassinationRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0