Movies
Ratings
238
The King's WardenRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0- The Price of GoodbyeRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.0
Water for ElephantsRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5