Series
Ratings
48
Skyscraper LiveRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
BargainRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0