Movies
Ratings
597
LeonRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 5.0
GuestRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
RendezvousRated ★ 4.0
The Curse of XRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0