Series
Ratings
25
The StudioRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 4.5
UnframedRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
EricRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
서울올림픽 30주년 특집 다큐 88/18Rated ★ 3.5