Movies
Ratings
579
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
LavaRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0