Series
Ratings
66
PinocchioRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.5