Movies
Ratings
204
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.0
Yi YiRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Little Amélie or the Character of RainRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Naked LunchRated ★ 2.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5