Series
Ratings
47
UnnaturalRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
WomanRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.5