Series
Ratings
26
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 1.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 1.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 2.0
YouRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Riverdale Season 5Rated ★ 0.5
RiverdaleRated ★ 2.5
RiverdaleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0