Movies
Ratings
87
Sentimental ValueRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5