Series
Ratings
199
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
WestworldRated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5- SiseoneurobuteoRated ★ 3.0
NarcosRated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Love O2ORated ★ 2.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Mad DogRated ★ 4.5
They Kiss AgainRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5