Movies
Ratings
864- HumintRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0- RealRated ★ 1.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5