Series
Ratings
97
And Just Like That... Season 1Rated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0