Movies
Ratings
538
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5