Titles you rated
BondingRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Spidey and His Amazing FriendsRated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- GunbusterRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0- EasyRated ★ 3.5
EasyRated ★ 3.5
EasyRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
ClaymoreRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Street FoodRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.5