Titles you rated
The King's WardenRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 2.5
Your LetterRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: The Tree of MightRated ★ 2.5
Dragon Ball Z: Cooler's RevengeRated ★ 3.0- 토리코X원피스X드래곤볼: 천하제일 식신대회Rated ★ 1.5