Titles you rated
The AssassinsRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5