Movies
Ratings
31
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0