Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0