Series
Ratings
14
Gossip GirlRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5