Titles you rated
SinnersRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
Red EyeRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 2.5