Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
FluRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5