Movies
Ratings
272
ArahanRated ★ 3.5
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5
Gridiron GangRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5