Series
Ratings
37
A Breeze of LoveRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 2.5
The 100Rated ★ 2.5
The 100Rated ★ 3.0
The 100Rated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5