Movies
Ratings
323
Life of PiRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Tears for YouRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
PielesRated ★ 2.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0