Movies
Ratings
537
The RevenantRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
And Your Bird Can SingRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Super Happy ForeverRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
A City of SadnessRated ★ 3.5
The Continuing LandRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 3.5