Series
Ratings
52
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- WolfRated ★ 3.5
- OedeungRated ★ 4.0
- Jin JinRated ★ 3.5
- MonsterRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 5.0
Strongest Chil-wooRated ★ 3.5
LobbyistRated ★ 3.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.5