Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 1.5
BrokerRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 2.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 1.5
Summer WarsRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0