Movies
Ratings
1153
After YangRated ★ 2.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 3.0
Night and FogRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Bad LieutenantRated ★ 5.0
Plastic LittleRated ★ 3.0
SocietyRated ★ 4.0
Wet LipsRated ★ 3.0
Ms .45Rated ★ 4.0
The Strange Case of AngelicaRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
PickpocketRated ★ 4.5
Red DesertRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5