Movies
Ratings
138
We Live In TimeRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 3.0